Список у пологовий будинок

Не купуй зайвого! Збираємо перший гардероб для малюка

Коли ти вагітна, іноді тебе залишає здоровий глузд, і ти хочеш купити для своєї малечі всі речі, які існують у світі! Ми розуміємо тебе як ніхто інший, адже ми теж мами. Мами, які вже пережили цей період і знають, скільки речей насправді треба новонародженому малюку. Карамба склала РЕАЛЬНИЙ список того, що буде необхідно в перші 3 місяці:

- Сліп— це найзручніший одяг для малюків 0-6 місяців, просто повір нам!
 3-4шт — 56 розміру, 3-4 шт — 62 розміру. Тобто 6-8 сліпів повинні бути в тебе напоготові завжди!

- Боді(довгий/короткий рукав). Не радимо купувати багато бодиків, дивись пункт 1, де ми домовилися, що найзручніший одяг для малюка — це сліп. 2-4 штуки тобі буде достатньо. Зверни увагу — до них потрібні лосіни або повзунки.

- Повзунки.  Якщо ти береш боді, у жодному разі не забувай про повзунки. Краще вибирай з високим і широким поясом і уникай тугих резинок на талії, інакше голосна істерика на годинку тобі забезпечена. 2-4 шт. достатньо —  скільки бодиків, стільки і повзуночків.

- Шапочки. Тут все складно, адже голови дітей настільки різні, що не можна напевно сказати, яка саме модель пасуватиме твоїй дитині. Але ти однозначно повинна мати: 

-  шапочка на зав'язках — 2 шт.;

-  шапочка-гном  1-2 шт. (це для смішних фото в Інстаграм);

- шапка демісезон —1 шт. (залежно від сезону).

-Царапки. Це важлива деталь гардеробу, і тобі вона точно потрібна, якщо ти купуєш боді, адже в бодиках, на відміну від сліпів, немає притачних царапок. Дивись пункт 1: сліпи — це найкрутіший одяг для малюка, у них навіть царапки до 80 розміру пришиті до рукавів! Знадобиться 2 пари.

- Пінетки. Це смішні і прикольні штуки замість взуття для маленьких дітей, але все ж таки дитина буде у тебе в шкарпетках. Тобі також вистачить 2 пари. 

- Шкарпетки. Побільше, побільше, вони дуууже маленькі і в них така ж доля, як і в дорослих шкарпеток — вони несподівано магічно зникають. Бери різної висоти: короткі і довгі, потім зрозумієш навіщо). Треба 5-6 пар.

-Флісовий чоловічок. Якщо ти народила малюка осінню, зимою або весною, він тобі точно необхідний у кількості 1-2 шт. 

І пам'ятай найголовніше — незалежно від того, чи ти купила купу речей, які випадатимуть з шухляди, чи підійшла до цього питання більш раціонально, ти — НАЙКРАЩА МАЙБУТНЯ МАТУСЯ! Пам'ятай про це завжди. 

З любов'ю, КарамбаКідс