ТОП 7 книжок, які потрібно вкрасти у своєї дитини

ТОП-7 книжок, які треба вкрасти у своєї дитини


KARAMBA KIDS нагадує тобі, що не лише ми виховуємо дітей, але й вони нас. Цей процес дуже захопливий і триває все життя, з ранку до ночі. А що може бути приємніше, ніж спільне читання улюблених з дитинства книжок перед сном з дитиною в обіймах? Це можливість після суворих дорослих буднів знову стати маленькою дівчинкою з косами і колінцями в зеленці та повірити в казки для дітей, які дуже часто не такі вже й казки. Крім того, рано чи пізно тобі все одно доведеться підбирати розвиваючі книжки для дітей, то чому б не зараз? 


KARAMBA KIDS любить дитячі книжки та підготувала список літератури, яку, начебто, купуєш для дитини, але ночами читаєш сама, і тобі анітрішки не соромно. 


ісця в списку умовні і не відображають значимості літературних творів

7. «Гаррі Поттер» Дж. Роуллінг

Ми в KARAMBA вже протягом тижня передивляємося ночами стрічки про маленького чарівника в окулярах і зі шрамом, і, мабуть, саме час перечитати першоджерело.Уся серія книжок про Гаррі Поттера — це приголомшлива історія про добро і зло, зрадливість і справжню дружбу, старанне навчання і веселі пустощі. Якщо ваша дитина молодше 5 років, доведеться почекати, доки їй буде по силах подолати таку кількість літер, а поки що можна побавитися та почитати на самоті, потому що дитячі книжки — дитячі дуже умовно. Адже в багатьох з нас живе внутрішня дитина, для якої зустріч з чаклунством і Гаррі Поттером стане справжнім святом. 

6. «Лев, чаклунка і чарівна шафа» К. С. Льюїса


Схоже, KARAMBA не байдужа до фентезітому ми хочемо порадити ще одну книгу, яка однозначно заслуговує твоєї уваги. І нам здається, що ця книга для дітей — саме той випадок, коли книга стовідсотково сильніша за кінострічку. Проте це варто перевірити самостійно, тим паче, що яскравий образ чаклунки в обличчі Тільди Суінтон викликає неабияке бажання дізнатися всі подробиці. І не має значення, скільки тобі років. Ми навіть заздримо тобі, якщо з якихось причин ця захоплююча книга для дітей про четвірку хоробрих друзів, мудрого Аслана та казкову країну пройшла повз тебе і зараз вперше потрапила до твоїх рук. 

5. «Хоббіт, або Туди й назад» Дж. Р.Р. Толкієна

Якщо порівнювати «Хоббіта» та «Володаря перснів», то перший виглядає дуже невинно. Тут тобі й пригоди, і чаклунство, і милий дідусь (а не суворий маг) Гендальф, і гноми — отже, читай малюку, а коли він засне — продовжуй сама. Адже недарма книга, вперше опублікована в 1937 році, до сих пір є однією з найулюбленіших серед дорослих і дітей. Давньоанглійський епос і скандинавська міфологія надихнули письменника на створення мальовничих пейзажів і яскравих, колоритних персонажів, за долею яких досі із захопленням слідкує увесь світ! 

4. «Джуманджі» К. Олсбурга


Нам соромно, але досі ми не знали про існування цієї книги. Проте неперевершена гра Робіна Вільямса та сильний страх перед дивами із зачарованої книжки — класна мотивація. Повір, твоїй дитині стане до душі ця історія пригод, адже в неї буде можливість приміряти роль маленького мандрівника на себе. «Джуманджі» посяде гідне місце на вашій книжковій полиці для дітей!

3. «Аліса в країні чудес» Л. Керрола 


Коли ти маленький, ця книга вражає тебе фантастичністю вигадок, коли дорослий — відчуттям психоделічності та наркотичного спяніння. У будь-якому разі, цікаво буде всім. Особливо, коли Чеширський кіт крізь посмішку промовить: «Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї». Це саме той випадок, коли казка для дітей може стати улюбленою настільною книгою дорослої тебе. 

2. «Простоквашино» Е. Успенського


Хто ж не знає цю дитячу книжку про дядька Федора, Шаріка, кота Матроскіна та листоношу Печкіна? Можливо, ти зауважиш, що це не шедевр світової літератури, і матимеш рацію. Але ж це з глузду зїхати, скільки запального нашого, словянського, гумору в цій серії книг. І якщо ти готова відкинути всі упередження, то тебе разом із дітьми чекають і сміх, і сльози, тому що там абсолютно все «про нас». Закріпити прочитане можна чудовим мультиком за цією дитячою казкою — там же ще нашу маму «і тут, і там показують»!

1. «Маленький Принц» А. де Сент-Экзюпері


І нехай у цьому списку нумерація умовна і випадкова, ця книга не може бути на жодному іншому місці, окрім першого. Це вічна історія про те, що в кожному з нас живе дитина, про емпатію та турботу про близьких, про те, наскільки важливо мріяти — і в пять, і в тридцять пять. Ми в KARAMBA знаємо це стовідсотково, адже в певному сенсі наша історія — це теж історія однієї мрії. 

«Люди сідають у швидкі потяги, але вони самі не розуміють, що вони шукають, — сказав Маленький принц, — тому вони не знають спокою, кидаються то в один, то в інший бік… І все даремно… Очі сліпі. Шукати треба серцем». 


З любов’ю, твоя KARAMBA KIDS