Про нас. Трохи історії

    Мене звати Анастасія Червінська, і я мама Карамби. Але головне те, що я мама Віолетти якій зараз 3 роки, саме вона і стала спусковим механізмом для відкриття торгової марки КарамбаКідс.

     Історія КарамбаКідc почалася 2 роки тому. Все просто)

 Я будучи вагітною не знайшла того дитячого текстилю який був би мені до душі, ну ви розумієте, без слоників і квіточок. Так все і почалося, вірніше так я почала шити, хоча шити я абсолютно не люблю. І це не дивлячись на те що я конструктор-модельєр одягу і завжди хотіла їм бути.

    Спочатку не було впевненості в собі в першу чергу, все здавалося що те що я роблю нікому не сподобається, що воно погане або ще якесь. І я була з тих наляканих дівчат які стали раптово мамами і виявилися абсолютно до цього не готові (хоча готувалася все 9 міс))

Одного дня  я зробила пост на одному з мамськіх сайтів для спілкування, і виявилося що все що я робила не таке вже й страшне, і що воно навіть  подобається, і навіть не декому то а - всім, і з'явилися перші дівчата які захотіли купити у мене борти та текстиль.

    Перші пів року я робила все сама: кроїла, шила, робила викрійки, займалася інстаграм, спілкувалася з клієнтами, приймала замовлення, відвозила замовлення, рахувала фінанси, розробляла щось нове, займалася дизайном поліграфії ... ..одним словом усім! Коли ти починаєш свій бізнес, і у тебе немає пару сотень тисяч в кишені, так і відбувається, ти стаєш всім. Адже це твій стартап і потрібен він тільки тобі насамперед.

       Коли Віолетта почала їсти холлофайбер (наповнювач в бортах) і заїдати його шпильками, чоловік попросив перенести виробництво з дому кудись в інше місце) З цього моменту Карамба Текстиль (на той час) перейшла на інший рівень, рівень - пошив в ательє.

А потім ми стали робити одяг, і після цього все як в тумані ... ..


В Карамбі так багато всього відбувається що здається за 1 день ти встигаєш прожити дня 2 а то і 3. Уявляєте скільки тоді за рік?)

    Масово поширюватися ми почали з виставок, таких як : Мамазліт, Всі Свої, КуражБазар і т.д. Пам'ятаю, що одна з перших почала тоді робити чорно білі борти, та й взагалі все чорно біле, і пам'ятаю що всім подобалося але більшість мам говорило «Ой як круто але своїй  дитині не купила б».

    Але на той момент я продовжувала робити виключно все чорно біле, подобалося і все) Зараз же ж навпаки, Карамбу захопили всі можливі кольори, яскраві принти, і кльова графіка. Я називаю її дитячо-дорослий реалізм.

     По початку я купувала тканини де і все, і буквально через місяць - два всі сторінки інстаграм стали схожі один на одного, адже тканини у всіх однакові, і лекала навіть схожі. І коли в черговий раз нас на виставці назвали ім'ям іншого бренду було вирішено відмовитися від покупних принтованих тканин назавжди!

    І почався, і триває, тривалий і витратний процес друку на тканині наших авторських принтів. Це дуже кльово, коли розумієш що ти не просто купив-пошив, а придумав - намалював - надрукував - пошив. Кожен раз коли до нас приходить друкована тканина я радію як дитина, і розгортаю пакети начебто там подарунок від Діда Мороза, хоча я точно знаю що там лежить і в якій кількості.

    Минуло всього 2 роки а ми вже стали ТМ, відкрили шоурум, змінили пару виробництв і співробітників, випустили, хоч і невеликим накладом, 4 колекції з авторськими принтами, і попереду ще ох як багато справ нас чекає)

А Карамба, як дитина - зростає так швидко, що не вгонешся, все намагаєшся наздогнати з язиком на спині.

Спасибі кожній/му з вас,  хто є клієнтом Карамби, хто з нами з самого початку, і хто довіряє нам одягати свою дитину)Всіх люблю!

Анастасія Червінська,
засновник KarambaKids