Вся правда про захист в ліжечко. Борти

    Всі 9 місяців вагітності жінка перебувати в казковому періоді свого життя,  адже скоро найрідніша і улюблена дитина з'явитися  і буде навколо нього кружляти весь світ!)
     І дуже важливо правильно і раціонально підійти до питання вибору всього дитячого асортименту починаючи від дитячої кімнати і закінчуючи одягом. При цьому не набрати чогось зайвого що потім буде лежати і припадати пилом роками в шафі, і так само купити все необхідне що б не бігти в попихах в перший-ліпший магазин і скуповувати там все підряд.
    Карамба так і виникла - завдяки вагітності і пошуку чогось цікавого і самого кращого для свого подальшого малюка. Ми починали свій шлях саме з текстилю в кімнату для новонароджених, це тепер у нас вже є дитячий одяг, а раніше тільки бампери і ліжко

Тепер ми більш детально розповімо про типи, варіанти, матеріали і т.д наших виробів                                        
БАМПЕРИ - борти в ліжечко, захист для ліжечка

 
 Ми виробляємо бампери 3 типів:


  - з 6 частин

 - суцільний панеллю
 - бампери для овальних ліжечок

                  


 І тут вже кожен вибирає те що йому більше подобається, або керується формою і розміром дитячого ліжечка.
   

    З практики найзручнішим і раціональним рішенням для будь-якої ліжечка це 6 бамперів однакового розміру - швидко монтуються, також швидко знімаються, добре і естетично виглядають, і найголовніше захищають вашого малюка від неприємних і несподіваних ударів об ліжко.


                                                                                                   МАТЕРіАЛИ

    Матеріали, тканини з яких виготовляється захист в ліжечко повинні бути натуральними, дихаючими і гіпоалергенними, що б ні в якому разі не спричинити якихось негараздів у малюка.

    Матеріал верху в наших бамперах це польський 100% бавовна, з нашим авторським принтом, який має європейський сертифікат якості.

    Наповнювач - холлофайбер, п / е, але нехай вас це не лякає, цей синтетичний і штучний матеріал володіє потрібними нам властивостями, а саме - Дішан, гіпоалергенний, і завдяки своїм складом в ньому ніколи не заводяться ніякі текстильні жуки та інша живність.

                                                                                   ЯК ДОГЛЯДАТИ


 Як доглядати за нашими бамперами?

    Нехай вас не лякає наповнювач, не переживайте за те що він у вас при пранні скачається і заб'ється в один кут!

    Так, при експлуатації бамперів на ліжечку наповнювач може осісти через деякий час, але при правильному догляді все стане знову на свої місця і буде як нове.

   Отже ви зібралися прати ваші бампери:

 - прання на делікатному режимі 40 градусів,

 - віджим не більш 800 обертів

 - після прання сушіть ваші борти

 - після того як вони висохли слід зробіті парову обробку праскою на режимі Бавовна з постійним паром з двох сторін З любов'ю команда КаrambaKids