Вся правда про захист в ліжечко. Бортики і бампери у ліжечко

Вся правда про захист в ліжечко. Бортики і бампери

2018-01-08


    Вагітність для жінки — це один з найцікавіших періодів життя, адже вже зовсім скоро, після довгих 9 місяців очікування, нарешті з'явиться найрідніша маленька людинка, довкола якої кружлятиме весь світ!

   Карамба радить правильно і раціонально поставитися до вибору дитячого приданого, це стосується і дитячої кімнати, і іграшок, і одягу. Не варто купувати багато зайвих речей, які потім роками припадатимуть пилом на верхніх полицях в шафі, але треба придбати для малечі необхідний мінімум гарної якості, щоб не бігти терміново в перший-ліпший магазин, де розбігатимуться очі, і в паніці можна скупити все підряд.

  До речі, Карамба саме так і виникла — завдяки вагітності і пошуку чогось цікавого і обов’язково найкращого для майбутнього малюка. Ми починали свій шлях з текстилю в кімнату для новонароджених і виросли до виробника дитячого одягу. Перша позиція, якою ми завоювали вашу увагу — бампери у ліжечко — тепер не єдина, але досі одна з найпопулярніших. І ті, кому потрібно купити надійний та гарненький захист у дитяче ліжко, знають, що потрібно звертатися до Карамби. 

   Зараз у Карамбі можна замовити для дитини все найкраще, те, чого не було в тебе у дитинстві або чого немає у дітей твоїх знайомих. 


А зараз час ознайомитися з нашою продукцією більш детально — що ми робимо і з яких матеріалів.


          Захист для ліжечка. Бампери — борти в дитяче ліжко            


   Бампери в ліжечко — це не лише дитячий текстиль і захист від механічних пошкоджень, це також елемент інтер’єру. Карамба виробляє бампери 3 типів:

- з 6 частин;

 - суцільна панель;

 - бампери для овальних ліжечок.

                  

   Тут кожен має вибирати те, що йому більше до душі, або керуватися формою і розміром дитячого ліжечка. З власного досвіду можемо сказати, що найзручнішим і найраціональнішим рішенням для будь-якого ліжечка буде варіант з шести бамперів однакового розміру. Такий захист швидко монтується і знімається, естетично виглядає і, найголовніше, виконує свою пряму функцію — захищає вашого малюка від несподіваного і не завжди приємного контакту зі стінками ліжка.                                                                                                МАТЕРіАЛИ 

  

   Ми ніколи не продаємо того, що б не придбали для власних дітей, тому ми ретельно відбираємо всю сировину і матеріали для текстилю від Карамби. Тканини, з яких виготовляється захист в ліжечко, мають бути натуральними, дихаючими і гіпоалергенними, щоб у жодному разі не спричинити будь-яких проблем зі здоров’ям у малюка. Отже, якщо вам потрібні безпечні, гіпоалергенні бортики оригінального дизайну для ліжка вашого малючка, ви можете їх купити у Карамбі.

Зовнішній шар матеріалу в наших бамперах — це 100% польська бавовна з власним авторським принтом, який має європейський сертифікат якості. Наповнювач — холлофайбер, п / е, але нехай вас це не лякає — цей синтетичний матеріал володіє всіма необхідними властивостями: є гіпоалергенним, дихає, а також запобігає появі текстильних жуків та іншої живності.

                                                                                   ЯК ДОГЛЯДАТИ


   Ми чудово розуміємо, що у молодих матусь на рахунку кожна секундочка, і не хочеться витрачати багато часу на догляд за дитячим текстилем. Карамба подумала про це і розробила універсальну покрокову інструкцію, як треба доглядати за бортиками для дитячого ліжка. Нехай вас не лякає наповнювач, не турбуйтеся про те, що він може під час прання «скачатися» і забитися в один кут! Ми чесно говоримо, що у процесі тривалої експлуатації бамперів Карамби наповнювач через деякий час може осісти, але! За умови правильного догляду бампери набудуть своєї звичної форми, усе повернеться на свої місця і буде мати вигляд нового.

Отже, ви зібралися прати бампери:

 - прання на делікатному режимі 40 градусів,

 - віджим не більше 800 обертів,

 - після прання сушіть бортики на горизонтальній поверхні,

- після того, як вони висохли, слід зробити парову обробку праскою в режимі «Бавовна» з постійним паром з обох сторін. З любов'ю команда КаrambaKids